Laboratoria przyszłości

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI W „LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI”

LEKCJE Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU ZAKUPIONEGO W RAMACH PROGRAMU


Klasa 1a w Laboratorium Przyszłości

    Dnia 08 maja 2023r. kl.1a odwiedziła szkolne Laboratorium Przyszłości. Uczniowie korzystając z okularów 3D podziwiali podwodny świat i jego mieszkańców. Dzieci mogły zobaczyć m.in. ryby, rafę koralową. Spotkały się z rekinem. Miały wrażenie, że mają to wszystko na wyciągnięcie ręki, jakby były w oceanie. Zobaczyły jak drukarka 3D wydrukowała zawieszkę z „1”.

   Serdecznie dziękujemy p. Katarzynie Łukaszuk za przeprowadzenie zajęć oraz dostarczenie uczniom niezapomnianych przeżyć.

                                                                      Uczniowie kl.1a z wychowawczynią

Klasa 1a w Laboratorium Przyszłości

    Kl.1a zagościła w szkolnym Laboratorium Przyszłości. Dzieci mogły zobaczyć ryby, korale w rafie koralowej, tornado, huragan. Przeżyły spotkanie z niedźwiedziem polarnym. Czuły się jakby miały to wszystko na wyciągnięcie ręki, jakby były w środku tych miejsc i zjawisk. Zobaczyły jak pracuje drukarka 3D.

   Była to niesamowita godzina wielu przeżyć i odczuć. Dziękujemy p. Katarzynie Łukaszuk za zaproszenie                               i przeprowadzenie zajęć. (Zdjęcia w galerii)

                                                                      Uczniowie kl.1a z wychowawczynią

Lekcja z kątami klasa 4a

DODATKOWE ZAJĘCIA Z DRUKU 3D Z WYKORZYSTANIEM DRUKARKI 3D ZAKUPIONEJ Z PROGRAMU Laboratoria Przyszłości

WIZYTA W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI KLASY 2A

WIZYTA W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Nasze BIEDRONKI miały okazję zobaczyć niesamowity kosmos i piękne zakątki na Ziemi, mając wrażenie, że są w świecie rzeczywistym. Na pamiątkę otrzymaliśmy przedmiot wykonany w drukarce 3D! Te wyjątkowe zajęcia dostarczyły dzieciom niesamowitych wrażeń. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi Orzechowskiej za zaproszenie do naszego „Laboratorium Przyszłości”.

Laboratoria przyszłości

Lekcja zajęć komputerowych w klasie IIIb

Nowoczesna pracownia w naszej szkole (pdf.)

Skip to content