Rodzice


Apel na wakacje:

Poradniki i pomocne informacje można znaleźć na stronach m.in.:
•    Ministerstwa Edukacji i Nauki –  bezpieczny-wypoczynek-poradnik-men-dla-rodzicow-i-opiekunow-2


OPIEKA STOMATOLOGICZNA UCZNIÓW

Szanowni Rodzice !

Informuję , że od 1września 2020r. opiekę stomatologiczną nad uczniami klas 0-VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokitnie obejmuje  NZOZ TOP-DENT ul. Leszczynowa 16  Biała Podlaska ( budynek szkoły podstawowej nr 6).

W związku z tym w miesiącu wrześniu  planowane są przeglądy stomatologiczne ze wstępną kwalifikacją dalszego leczenia.

Przegląd będzie  odbywał się w gabinecie  pielęgniarki szkolnej w Rokitnie. Będzie to jedynie oglądanie  stanu uzębienia bez użycia jakichkolwiek  narzędzi. Dzieci  będą badane w obecności  urządzenia oczyszczającego i sterylizującego powietrze.  Personel  przeprowadzający  badanie będzie pracował w jednorazowym fartuchu, maseczce FFP3, przyłbicy i jednorazowych rękawicach.

 Dzieci, które będą wymagały wizyty w gabinecie stomatologicznym celem leczenia , dostaną karteczkę z proponowanym terminem wizy i numerem telefonu.

Do badania będą proszeni tylko uczniowie, którzy dostarczą deklaracje podpisaną przez rodziców.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Informujemy, że podczas leczenia używane są  nowoczesne materiały  światłoutwardzalne zakładane dzieciom bezpłatnie.

Pamiętajmy ,że  leczenie małych  ubytków  ogranicza  czas  przebywania    dziecka w gabinecie i emisji aerozolu, dlatego nie  odkładajmy wizyt    na czas po pandemii, bo nie wiadomo ile ona  potrwa. Gabinet nasz zaopatrzony jest w urządzenie neutralizujące wirusa SARS-CoV-2( oczyszczacz powietrza i lampa UV) Pracujemy w ścisłym rygorze sanitarnym z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i GIS-u.

Indywidualne wizyty można  umawiać telefoniczne pod numerem   606290817


Opłata za obiady za miesiąc czerwiec wynosi: oddziały przedszkolne – 42,50 zł, klasy I-VIII – 40 zł. Płatne w księgowości lub przelewem na nr rachunku 56 8037 0008 0420 0257 2000 0010 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitnie, Rokitno 57a, w tytule: obiady m-c, imię i nazwisko dziecka, klasa.

Uczniowie posiadający odpisy proszeni są o wcześniejszy kontakt.


 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW aktualizacja od dnia 31.05.2021r.